Про компанію
 • Компанія PARTNER™ є виробником комплексних добрив професійного призначення. Була заснована у 2014 році та є сумісним угорсько-українським проектом. Вперше продукція з’явилась у вільному продажу на ринку України у 2015 році. Виробничі потужності з центральним складом знаходяться у м. Харків. З кожним роком асортиментний ряд розширюється згідно з потребами українських споживачів.
 • При розробці комплексів використовуються інноваційні технології, багаторічний досвід аграріїв, враховуються особливості ґрунту України. Широкий асортимент продукції PARTNER™ здатний задовільнити потреби фермерів надійними та безпечними добривами.

  Для виробництва добрив використовується тільки якісна сертифікована сировина, географія поставок якої включає в себе більше ніж 10 країн світу, в тому числі Бельгія, Фінляндія, Польща, Іспанія, Англія, Китай, Південна Корея тощо.

  Всі технологічні процеси ретельно контролюються на кожному етапі, завдяки цьому Ви отримуєте високоякісні комплексні добрива за оптимально вигідною вартістю, а вирощений врожай з використанням добрив PARTNER™ має високі кількісні та якісні показники.

 • Професійна команда PARTNER™ підтримує своїх споживачів на кожному етапі - співпраці від першого дзвінка до отримання замовлення. Професійні менеджери завжди готові відповісти на питання, що цікавлять, надати консультацію, проконтролювати своєчасне отримання добрив. А після збору врожаю допоможуть спланувати закупівлі для наступної висадки або на майбутній рік. Пропонуємо послуги складання карт живлення для різних культур, професійні агрономічні консультації та індивідуальну розробку формуляцій. Команда PARTNER™ успішно поєднує свою діяльність на ринку України та за кордоном.
 • Для підвищення ефективності використання добрив PARTNER™ та для їх вдосконалення ми постійно проводимо офіційні випробування, впроваджуємо реалізацію дослідних ділянок на різних культурах як у закритому, так і у відкритому ґрунті. Щороку розширюємо географію досліджень, демонструючи стабільно високі показники результативності наших добрив у різних кліматичних та географічних умовах.
 • Головна мета компанії – впровадження ефективних та надійних рішень для сучасного сільського господарства.

  Цінності нашої компанії, які допомагають досягти мети:

  - Якість продукції: жорсткі стандарти якості та технології виробництва;

  - Еталонне обслуговування: агрономічний супровід, професійна менеджерська підтримка, оперативне постачання замовлень;

  - Повага до людей: врахування потреб наших клієнтів, надання комплексних рішень для прибутковості та розвитку власної справи.

  PARTNER™- це комплексне рішення складних задач!